Pożyczki prywatne

Jest dobrą alternatywą dla pożyczek bankowych. Pożyczka jest to nic innego, jak umowa finansowa zawarta pomiędzy dwoma stronami, w ramach której jedna użycza pieniędzy, a druga zobowiązuje się do ich zwrotu na określonych warunkach. W instytucjach bankowych udzielane kredyty podlegają z góry ustalonym zasadom i ścisłej regulacji. Co sprawia, że ich dostępność jest bardzo skomplikowana i długotrwała. Inaczej sytuacja przedstawia się w przypadku pożyczek prywatnych. Gdzie pożyczkodawca ustala sam, swobodne warunki ograniczając formalności do zupełnego minimum.

 MENOKWOTACZAS 
Chwilowkomat
Pożyczka do 5000 zł
500 – 5 000 zł7 – 30 dniWNIOSEK
POLOzyczka
Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo
100 - 5000 zł1 - 30 dniWNIOSEK
Łatwy Kredyt
Pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo
100 – 3 000 zł15 – 30 dniWNIOSEK
Hapi Pożyczki
Maksymalna pożyczka do 15000 zł
800 – 15 000 zł3 – 36 miesięcyWNIOSEK
Tani Kredyt
Pierwsza pożyczka do 2100 zł za darmo
200 – 5 000 zł5 – 30 dniWNIOSEK
Miloan
Maksymalna pożyczka do 4000 zł
100 – 4 000 zł1 – 30 dniWNIOSEK
MoneydoNow -Kreditech Polska
Maksymalna pożyczka do 10 000 zł
1 500 – 10 000 zł6 – 24 miesięcyWNIOSEK

Pożyczka prywatna dotąd była kojarzona, jako tradycyjna forma otrzymywania gotówki od osób bliskich. Wychodząc naprzeciw zainteresowanym klientom nabrała innego znaczenia i stała się jednym z najbardziej pożądanych produktów finansowych. Nic w tym dziwnego. Gdyż jest to produkt bardzo elastyczny i całkowicie może być dopasowany do indywidualnych potrzeb i sytuacji życiowej. Jest to opcja uzyskania większego wsparcia, która może być szczególnie przydatna dla osób w złej sytuacji finansowej. Jest to forma pożyczania gotówki z obopólnymi korzyściami. Zarówno dla osoby pożyczającej, która może negocjować warunki umowy, jak i dla pożyczkodawcy, który inwestuje swój kapitał. Szybko, łatwo i bez formalności – taka właśnie jest pożyczka prywatna.

Co to jest pożyczka prywatna?

Pożyczka oznacza pieniądze pożyczone przez osobę fizyczną, a udzielana jest przez osoby prywatne, firmy, lub organizacje, które nie są uważane za pełnoprawne banki. Przekazanie pieniędzy odbywa się bez korzystania z pośrednika, co jeszcze bardziej zachęca potencjalnych klientów.

pożyczki gotówkowe prywatne

Dodatkowo warto zauważyć, że w przypadku tego rodzaju pożyczki obowiązują inne zasady niż w przypadku kredytów pozabankowych, gdyż wszystko jest ustalane pomiędzy pożyczkodawcą i pożyczkobiorcą. Od wysokości kwoty, okresu spłaty, oprocentowania, oraz ewentualnego zabezpieczania w przypadku nieterminowej spłaty. Taka forma jest niebywale korzystna dla obu stron, a przede wszystkim dla tych osób, dla których pożyczana kwota nie była by dostępna ani w banku, ani w żadnych firmach pożyczkowych.

Ogólnodostępna pożyczka prywatna, czyli łatwo i bez zbędnych formalności

Istnieje przekonanie, że znalezienie potencjalnego Kontrahenta do pożyczenia pieniędzy jest niemałym wyzwaniem, nic bardziej mylnego. Ogłoszenia pożyczek prywatnych możemy znaleźć nie tylko w prasie, w lokalnych informacjach, ale również w Internecie. Gdzie coraz więcej portali zostało przygotowanych w tym właśnie celu, aby umożliwić znalezienie Inwestora. Zasadniczą różnicą pożyczki prywatnej od innych form pozabankowych jest fakt, że udzielany kredyt odbywa się osobiście, po bezpośrednim kontakcie z Inwestorem. Zazwyczaj warunki pożyczki są ustalane telefoniczne, lub mailowo. Po podpisanej umowie, pożyczkobiorca natychmiast otrzymuje środki w dwóch formach, gotówkowej, lub poprzez przelew bankowy. Gotówkę możesz otrzymać zaledwie w kilka minut wypełniając minimum formalności, nie tracąc zbędnego czasu. A pieniądze możesz otrzymać. Jak to się powszechnie mówi od ręki.

Więcej możliwości

Osoby, które popadają problemy finansowe jest coraz więcej, co zmusza ich do korzystania z różnego rodzaju kredytów i pożyczek. Z powodu rosnących długów jest im za każdym razem trudniej otrzymać tego typu wsparcie, nie tylko w banakch, ale także od firm pozabankowych, które oferują pożyczki bez BIK, czy KRD. Przedłużanie terminów spłaty również nie może trwać w nieskończoność. A kwoty pożyczek dla zadłużonych nie są na tyle wysokie, aby odwrócić diametralnie sytuację finansową i zmienić na lepsze położenie takich osób. Zdarza się, że bardziej takie rozwiązania mogą zaszkodzić, jeśli kolejna pożyczka jest brana tylko po to, aby spłacić zadłużenie zobowiązań. I tutaj pojawia się rozwiązanie pożyczki prywatnej. Gdyż jest ona szansą na otrzymanie kwoty, której nie mogą zapewnić instytucje pozabankowe, a uzgodnienie indywidualnych warunków daję szansę wyjścia na prostą.

Prywatny zastrzyk gotówki, czy dla każdego?

Pożyczki prywatne stają się coraz bardziej popularne, ze względu na zaostrzone warunki przyznawania kredytów w bankach, a niestety w instytucjach pozabankowych duże kwoty pożyczek są niestety niedostępne. Oprócz dużej gotówki, pożyczki prywatne zachowały wszystkie inne zalety firm finansowych. Klient może zgłosić swój wniosek przez Internet, z dowolnego miejsca, kiedy tylko jest taka potrzeba i praktycznie każda osoba może otrzymać wsparcie finansowe, bez podania przyczyny, na co potrzebna mu jest wnioskowana kwota.

Ubiegając się o pożyczkę, należy być obywatelem Polski i posiadać ważny dowód osobisty, oraz konto w banku. Niektórzy inwestorzy wymagają udokumentowanego dochodu. Jak również tacy, którzy udzielają wsparcia osobą mającym emerytury, renty, czy zasiłki. Zdarzają się także i tacy, którzy nie wymagają żadnych zaświadczeń i osoby bez stałego zatrudnienia. Lub umowy o pracę również mogą się starać o otrzymanie pożyczki prywatnej. Gdyż każda z nich jest dostosowana indywidualnie do klienta. Warto jednak pamiętać, że przy korzystaniu z tego typu pożyczek może zawsze wystąpić jakaś forma weryfikacji, która będzie zabezpieczeniem dla potencjalnego Inwestora, w momencie niedokonania spłaty.

 MENOKWOTACZAS 
Chwilowkomat
Pożyczka do 5000 zł
500 – 5 000 zł7 – 30 dniWNIOSEK
POLOzyczka
Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo
100 - 5000 zł1 - 30 dniWNIOSEK
Łatwy Kredyt
Pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo
100 – 3 000 zł15 – 30 dniWNIOSEK
Hapi Pożyczki
Maksymalna pożyczka do 15000 zł
800 – 15 000 zł3 – 36 miesięcyWNIOSEK
Tani Kredyt
Pierwsza pożyczka do 2100 zł za darmo
200 – 5 000 zł5 – 30 dniWNIOSEK
Miloan
Maksymalna pożyczka do 4000 zł
100 – 4 000 zł1 – 30 dniWNIOSEK
MoneydoNow -Kreditech Polska
Maksymalna pożyczka do 10 000 zł
1 500 – 10 000 zł6 – 24 miesięcyWNIOSEK

Pożyczka bez minusów ?

Niestety prawdą jest, że nie ma pożyczek idealnych. Korzystanie z prywatnych pożyczek ma również pewne wady. Warto pamiętać, że żadne zadłużenie nie spłaci się samo. A żaden pożyczkodawca nie będzie czekał na spłatę w nieskończoność. Spirala długów jest bardzo niebezpieczna. A brak limitów na pożyczki prywatne może być nie tylko kuszący, ale równie kosztowny. Przede wszystkim w przypadku takiej formy zaciągania zobowiązania finansowego należy zachować szczególną ostrożność.