Pożyczki dla zadłużonych

Rynek pożyczek finansowych od firm pozabankowych rozwija się w zawrotnym tempie. Każdego dnia klienci są zasypywani masą informacji odnośnie produktów finansowych i dobrze, gdyż w różnych sytuacjach życiowych, każdemu w nagłych przypadkach taka oferta może być bardzo pomocna. Bazy danych – rejestrujące zadłużenia klientów, takie jak BIK, czy KRD  zmywają sen z powiek osób z zadłużeniami. Automatycznie są wykluczone z możliwości otrzymania wsparcia od instytucji bankowych. Jednak wcale to nie oznacza, że nie mogą starać się o pożyczkę w innych miejscach.

 MENOKWOTACZAS 
Chwilowkomat
Pożyczka do 5000 zł
500 – 5 000 zł7 – 30 dniWNIOSEK
POLOzyczka
Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo
100 - 5000 zł1 - 30 dniWNIOSEK
Łatwy Kredyt
Pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo
100 – 3 000 zł15 – 30 dniWNIOSEK
Hapi Pożyczki
Maksymalna pożyczka do 15000 zł
800 – 15 000 zł3 – 36 miesięcyWNIOSEK
Tani Kredyt
Pierwsza pożyczka do 2100 zł za darmo
200 – 5 000 zł5 – 30 dniWNIOSEK
Miloan
Maksymalna pożyczka do 4000 zł
100 – 4 000 zł1 – 30 dniWNIOSEK
MoneydoNow -Kreditech Polska
Maksymalna pożyczka do 10 000 zł
1 500 – 10 000 zł6 – 24 miesięcyWNIOSEK

Z pomocą nadchodzą tak zwane pożyczki dla zadłużonych przez Internet. Czyli bez weryfikacji w BIK, BIG,KRD, czy innych baz danych z informacją kredytową. Kredyt dla zadłużonych, to szybka forma pożyczki od instytucji pozabankowych, do której otrzymania nie potrzeba zaświadczeń o dochodach, a negatywna historia kredytowa nie ma większego wpływu na decyzję o jej przyznaniu. Wystarczy jedynie wypełnić odpowiedni wniosek,  za pośrednictwem Internetu, w którym należy uwzględnić kwotę ubieganej pożyczki, czas spłaty, oraz oświadczenie o dochodach. Pożyczka dla zadłużonych to nie jest tylko rozwiązanie dla osób z negatywną bazą finansową, ale również osoby z komornikiem, lub osoby bezrobotne.

Kto powinien rozpatrzyć wzięcie pożyczki dla zadłużonych?

Pożyczka dla zadłużonych powstała z myślą, o osobach, które mają bardzo niestabilną sytuację finansową, są bez stałego zatrudnienia lub widnieją w rejestrach informacji kredytowej. Klienci, którzy są obciążeni złą historią kredytową lub posiadają długi nie mają szansy na uzyskanie pożyczki w banku, który dokładnie prześwietla sytuację finansową potencjalnego kredytobiorcy, bardzo często nie biorąc pod uwagę indywidualnych uwarunkowań pożyczkobiorcy i, że jego długi mogą być jedynie stanem przejściowym.  

Co za tym idzie, osoby z problemami finansowymi szukają innego rozwiązania, gdzie doskonałym są instytucje pozabankowe i ich oferta pożyczek dla zadłużonych, która na pewno pomoże ustabilizować ciężką sytuację materialną.  Pożyczka dla zadłużonych nie jest jedynie produktem finansowym przeznaczonym dla klientów posiadających mnóstwo zobowiązań i długów,  ale także formą pomocy finansowej dostępną dla każdego, kto osiąga dochody.

Pożyczki dla zadłużonych

Jak to działa?

Pożyczka dla zadłużonych to szybka pożyczka, bez zbędnych formalności. Zdobycie dodatkowej gotówki jest bardzo łatwe i dostępne dla wszystkich, którzy posiadają nawet niewysokie dochody. Aby, otrzymać taką formę kredytu w pierwszej kolejności należy znaleźć najbardziej korzystną ofertę spośród firm finansowych w Inernecie. Dalej proces przyznawania samej pożyczki jest nieskomplikowany, a przede wszystkim wygodny i szybki.

W każdym czasie, kiedy zajdzie taka potrzeba, w zaciszu swojego domu lub innego miejsca, w którym mamy dostęp do Internetu, należy wypełnić odpowiedni formularz z informacją o pożyczanej kwocie i czasie spłaty, co niewątpliwie jest bardzo elastycznym rozwiązaniem. Sama decyzja kredytowa jest podejmowana błyskawicznie, gdyż trwa od kliku do maksymalnie kilkunastu minut, a po jej pozytywnym rozpatrzeniu pożyczkobiorca może cieszyć się gotówką jeszcze tego samego dnia. Należy pamiętać, że firmy pozabankowe dokonują różnych procesów weryfikacji i może być to przelew internetowy, lub rozmowa telefoniczna, ewentualnie potwierdzenie przez SMS-a.

Pożyczka dla zadłużonych – czy tylko dla osób z długami?

Nazwa pożyczka dla zadłużonych jest bardziej chwytem marketingowym, gdyż o tego rodzaju pomoc finansową, mogą ubiegać się nie tylko osoby z niestabilną sytuacją finansową, ale każdy obywatel Polski, który jest w wieku pełnoletnim i posiada aktualny numer telefonu i konto w banku. Pożyczka ta jest udzielana na podstawie wniosku wypełnionego przez Internet na bazie informacji z dowodu osobistego, oraz oświadczeniu klienta o jego sytuacji materialnej.  Warto również podkreślić, że pożyczka dla zadłużonych jest przyznawana zupełnie indywidualnie. Mianowicie ostateczna decyzja kredytowa nie zależy od ilości, oraz sum zobowiązań miesięcznych w ramach innych kredytów i pożyczek. Jak również nie bierze pod uwagę zarejestrowanych długów, czy zajęć komorniczych. Ta forma kredytu również może być przydatna dla osób, które nagle potrzebują zastrzyku gotówki obojętnie na jaki cel, a nie mają czasu na długotrwałe procedury bankowe.

Inne zalety

Każda osoba ubiegająca się o pożyczkę, powinna wziąć pod uwagę, że każdy kredyt przynosi za sobą zobowiązanie finansowe i zawsze należy pamiętać o terminowej spłacie. Jest to związane z wieloma korzyściami, gdyż terminowy pożyczkobiorca to dobry klient, a każda nowy kredyt będzie nie tylko większy, ale również lepiej oprocentowany. Dostępność i przyznanie takiej pożyczki będzie dużo łatwiejsza. Zdarzają się przypadki, gdy w sytuacjach losowych, klienci nie mogą uiścić wpłaty w terminie, a pożyczka dla zadłużonych oferuje możliwość spłaty na raty, lub przedłużenie terminu spłaty. W tym celu należy, jak najszybciej skontaktować się przedstawicielem danej firmy pozabankowej w celu ustalenia najbardziej dogodnego rozwiązania.

 MENOKWOTACZAS 
Chwilowkomat
Pożyczka do 5000 zł
500 – 5 000 zł7 – 30 dniWNIOSEK
POLOzyczka
Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo
100 - 5000 zł1 - 30 dniWNIOSEK
Łatwy Kredyt
Pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo
100 – 3 000 zł15 – 30 dniWNIOSEK
Hapi Pożyczki
Maksymalna pożyczka do 15000 zł
800 – 15 000 zł3 – 36 miesięcyWNIOSEK
Tani Kredyt
Pierwsza pożyczka do 2100 zł za darmo
200 – 5 000 zł5 – 30 dniWNIOSEK
Miloan
Maksymalna pożyczka do 4000 zł
100 – 4 000 zł1 – 30 dniWNIOSEK
MoneydoNow -Kreditech Polska
Maksymalna pożyczka do 10 000 zł
1 500 – 10 000 zł6 – 24 miesięcyWNIOSEK

Pożyczki dla zadłużonych, na co zwrócić uwagę ?

Ze względu na to, że potencjalni kredytobiorcy z zadłużeniem, są pewną formą ryzyka dla firm pozabankowych, udzielane pożyczki są na wysokim oprocentowaniu. Kredytobiorca powinien zwrócić uwagę przede wszystkim na wartość RRSO. Czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. W skład której wchodzi oprocentowanie, prowizje, a także pozostałe opłaty.

Firmy finansowe, nie będące bankami w większości przypadków oferują wsparcie finansowe na 30 dni i warto pamiętać o nieprzekraczaniu tego terminu. Względu na całkowite koszty, które mogą się okazać niemożliwe do spłaty. Mimo to, bez wątpienia pożyczka dla zadłużonych jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, których negatywna historia kredytowa nie pozwala na zaciągnięcie kredytu w żadnej innej instytucji.

Szybka pożyczka online przez internetPożyczki prywatnePożyczki pozabankowe
Pożyczki bez zdolności kredytowejPożyczki na ratyPożyczki dla zadłużonych
Pożyczka z komornikiemPożyczka bez zaświadczeńPożyczka bez KRD
Osobiste pożyczki bez bazChwilówka bez BIKKredyt dla młodych
Pożyczka społecznościowaPożyczka od 18 lat