Pożyczki online bez zdolności kredytowej

W dzisiejszych czasach można śmiało powiedzieć, że każde gospodarstwo domowe ma coś „ na kredyt” i w cale nie oznacza to, że sytuacja finansowa takiej rodziny jest zła, czy niestabilna. Kredyt jest bardziej wsparciem finansowym. Dzięki któremu można sfinansować zakup nowego samochodu, sprzętu AGD, czy RTV, wybrać się na wymarzone wakacje. Powodów jest bardzo wiele, a osób korzystających jeszcze więcej. Banki, jak i firmy finansowe wyścigają się w zdobywaniu nowych klientów, co chwila z nową ofertą. Jednak w każdej z nich, a zwłaszcza w instytucjach bankowych – kredyt, który ma być ogólnodostępny staje się nieosiągalny przez brak tak zwanej zdolności kredytowej. Nagle okazuje się, że nie posiadając odpowiednich dokumentów potwierdzających dochody. Lub klient widnieje w bazach informacji kredytowej i tego typu wsparcie zwyczajnie nie jest możliwe.

 MENOKWOTACZAS 
Chwilowkomat
Pożyczka do 5000 zł
500 – 5 000 zł7 – 30 dniWNIOSEK
POLOzyczka
Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo
100 - 5000 zł1 - 30 dniWNIOSEK
Łatwy Kredyt
Pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo
100 – 3 000 zł15 – 30 dniWNIOSEK
Hapi Pożyczki
Maksymalna pożyczka do 15000 zł
800 – 15 000 zł3 – 36 miesięcyWNIOSEK
Tani Kredyt
Pierwsza pożyczka do 2100 zł za darmo
200 – 5 000 zł5 – 30 dniWNIOSEK
Miloan
Maksymalna pożyczka do 4000 zł
100 – 4 000 zł1 – 30 dniWNIOSEK
MoneydoNow -Kreditech Polska
Maksymalna pożyczka do 10 000 zł
1 500 – 10 000 zł6 – 24 miesięcyWNIOSEK

Firmy pozabankowe stały się konkurencją dla banków. Właśnie dzięki opcji pożyczek bez zdolności kredytowej. Jak większość z ich ofert są one łatwe i szybkie, bez większych formalności, dostępne przez Internet. Każdy, kto chciałby otrzymać w błyskawicznym tempie gotówkę, a nie jest pewny ostatecznej decyzji ze względu na jego zdolność kredytową jak najbardziej powinien rozważyć opcję pożyczki bez zdolności kredytowej.

Pożyczka bez zdolności kredytowej, co to oznacza?

Pożyczka bez zdolności kredytowej jest to forma pomocy finansowej, udzielanej przez firmy pozabankowe bez względu na to, czy klient posiada zdolność kredytową w rozumieniu bankowych, czy też nie.

Pożyczki bez zdolności kredytowej

Zdolność kredytowa jest to nic innego jak zdolność finansowa kredytobiorcy do zaciągnięcia pożyczki i jest ona oceniania na podstawie wielu czynników. Najważniejszym jest źródło, wysokość oraz systematyczność uzyskiwanych dochodów. Następnie aktualne obciążenia finansowe, wysokość miesięcznych rat, jak również okres kredytowania i historia kredytowa. Każdy z banków bardzo restrykcyjnie podchodzi do ustalenia zdolności kredytowej i nie ma możliwości ubiegania się o kredyt bez odpowiednich zaświadczeń. Jak również posiadając złą historię kredytową. To właśnie firmy pozabankowe z pożyczką bez zdolności kredytowej rozwiązują problem osób, które chciałyby uzyskać wsparcie finansowe.

Dla osób bez zdolności kredytowej, czyli dla kogo?

Kategorie klientów bez zdolności kredytowej możemy podzielić na dwie grupy. Pierwsza to osoby, którą nie posiadają stałego zatrudnienia i nie są wstanie przedstawić odpowiednich dokumentów potwierdzających ich miesięczne dochód. Pożyczka bez zdolności kredytowej w tym wypadku jest kierowana do wszystkich, którzy pracują na umowę zlecenie, kontrakty lub inne umowy cywilno-prawne. Rzecz się również tyczy emerytów, rencistów, studentów, którzy posiadają stypendium. Jak również osób bezrobotnych, czy takich, które mają przyznane alimenty. Każda osoba, która ma miesięczny dochód, ale nie jest wstanie go formalnie udokumentować może starać się o pożyczkę bez zdolności kredytowej.

Drugą grupą klientów są osoby, które posiadają negatywną historię kredytową, co oznacza, że widnieją w bazach danych informacji kredytowej, takich jak: BIK, czy KRD lub innych. W tym wypadku klienci mogą się ubiegać o pożyczkę bez zdolności kredytowej. Gdyż ta nie przewiduje weryfikacji klienta w BIK-u, czy KRD lub innych baz z informacją o zadłużeniach. Warto również podkreślić, że osoby zadłużone również nie są skreślone z możliwości starania się o tego rodzaju pożyczkę. Zwłaszcza kiedy są w posiadaniu zabezpieczenia w postaci nieruchomości lub mienia ruchomego. Jak również mają osobę, która może stać się gwarantem pożyczki.

Jak to działa?

Jak każda inna forma pożyczek od firm pozabankowych jest prosta i ograniczona do zbędnych formalności. Mogą się o nią ubiegać osoby, które są obywatelami Rzeczpospolitej Polski, mają ukończone 18 lat i są w posiadaniu konta bankowego.

Proces przyznawania samej pożyczki również nie jest skomplikowany. Należy wyszukać w Internecie odpowiednią firmę pożyczkową z najlepiej dopasowaną dla klienta ofertą. Wypełnienie samego wniosku o kredyt zajmie dosłownie chwilę, a jedyny dokument, jaki nam będzie potrzebny to dowód osobisty. Ponad to, w szczególności ubiegania się o pożyczkę bez zaświadczeń może się pojawić oświadczenie o dochodach. Firma pożyczkowa nie będzie zazwyczaj dociekać, ani wymagać żadnych innych dokumentów. Weryfikacja wniosku trwa zaledwie kilkanaście minut. A po tym czasie klient może się cieszyć pozytywną decyzją kredytową. Gotówką jeszcze tego samego dnia!

 MENOKWOTACZAS 
Chwilowkomat
Pożyczka do 5000 zł
500 – 5 000 zł7 – 30 dniWNIOSEK
POLOzyczka
Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo
100 - 5000 zł1 - 30 dniWNIOSEK
Łatwy Kredyt
Pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo
100 – 3 000 zł15 – 30 dniWNIOSEK
Hapi Pożyczki
Maksymalna pożyczka do 15000 zł
800 – 15 000 zł3 – 36 miesięcyWNIOSEK
Tani Kredyt
Pierwsza pożyczka do 2100 zł za darmo
200 – 5 000 zł5 – 30 dniWNIOSEK
Miloan
Maksymalna pożyczka do 4000 zł
100 – 4 000 zł1 – 30 dniWNIOSEK
MoneydoNow -Kreditech Polska
Maksymalna pożyczka do 10 000 zł
1 500 – 10 000 zł6 – 24 miesięcyWNIOSEK

Ryzyko związane z zaciągnięciem pożyczki bez zdolności kredytowej

Kredyt bez zdolności kredytowej jest niewątpliwie bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które z różnych powodów potrzebują gotówki. Istotne jednak jest, aby każde zobowiązanie finansowe zaciągać jedynie w przypadkach, kiedy naprawdę jest taka potrzeba. Ogólnodostępność, jak i wysoki procent udzielania tego rodzaju pożyczek zachęca klientów, którzy czasem nieodpowiedzialnie podejmują ryzyko finansowe. Wpadają w pętle kredytową i popadają w jeszcze większe problemy finansowe. Każdy z klientów powinien pamiętać, aby zdobyte środki przeznaczyć na cel, jaki dana gotówka została udzielona – zwłaszcza, jeśli chodzi o klientów, którzy borykają się z zadłużeniami.

Nie zmienia to jednak faktu, że pożyczka bez zaświadczeń jest złotym środkiem dla wszystkich tych, którzy potrzebują gotówki na dowolny cel, a nie mogą liczyć na kredyt bankowy.

Szybka pożyczka online przez internetPożyczki prywatnePożyczki pozabankowe
Pożyczki bez zdolności kredytowejPożyczki na ratyPożyczki dla zadłużonych
Pożyczka z komornikiemPożyczka bez zaświadczeńPożyczka bez KRD
Osobiste pożyczki bez bazChwilówka bez BIKKredyt dla młodych
Pożyczka społecznościowaPożyczka od 18 lat