Pożyczka z komornikiem

Oferta firm finansowych, a w tym różne rodzaje szybkich pożyczek zostały stworzone z myślą o różnych potrzebach pożyczkobiorców. Dzięki nim stwierdzenie, że egzekucja komornicza to nie jest koniec świata, jest prawdziwa. Kdyż osoby z komornikiem również mają szansę na uzyskanie kredytu lub pożyczki gotówkowej. Osoby, które mają problem w spłacaniu rat, pożyczek, lub innych zadłużeń i podlegają windykacji mogą skorzystać z oferty pożyczki z komornikiem. To możliwość wzięcia szybkiej pożyczki, bez zbędnych formalności i sprawdzania pożyczkobiorców w rejestrze BIK czy KRD. Należy jednak pamiętać, że procedury weryfikacyjne będą bardziej rygorystyczne niż w przypadku zwykłej pożyczki, co w praktyce oznacza, że dana osoba musi liczyć się z koniecznością szczegółowej weryfikacji.

 MENOKWOTACZAS 
Chwilowkomat
Pożyczka do 5000 zł
500 – 5 000 zł7 – 30 dniWNIOSEK
POLOzyczka
Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo
100 - 5000 zł1 - 30 dniWNIOSEK
Łatwy Kredyt
Pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo
100 – 3 000 zł15 – 30 dniWNIOSEK
Hapi Pożyczki
Maksymalna pożyczka do 15000 zł
800 – 15 000 zł3 – 36 miesięcyWNIOSEK
Tani Kredyt
Pierwsza pożyczka do 2100 zł za darmo
200 – 5 000 zł5 – 30 dniWNIOSEK
Miloan
Maksymalna pożyczka do 4000 zł
100 – 4 000 zł1 – 30 dniWNIOSEK
MoneydoNow -Kreditech Polska
Maksymalna pożyczka do 10 000 zł
1 500 – 10 000 zł6 – 24 miesięcyWNIOSEK

Komornik, a pożyczka bankowa

Pożyczka z komornikiem jest to rzadki produkt finansowy. Co ciekawe nie tylko proponowany przez instytucje pozabankowe, ale również przez banki. W tym drugim przypadku, instytucje bankowe mogą zaproponować kredyt konsolidacyjny, w celu połączenia wszystkich zadłużeń i ustalenia nowych, lepszych warunków spłaty kredytu. Brzmi zachęcająco, jednak nie zapominajmy, że banki mają swoje ścisłe procedury i otrzymanie tego typu kredytu jest możliwe, natomiast dużo częściej spotykamy się z odmowną decyzją. Warto podkreślić, że szanse są tym większe, jeśli decyzja pożyczkobiorcy zostanie podjęta natychmiast w momencie kiedy pojawiają się pierwsze problemy z zadłużeniem. Jeśli klient popadł w większe problemy finansowe, bank może iść na ugodę, jednak wcale nie musi.

Pożyczka z komornikiem – instytucje pozabankowe

Pomoc finansową oferują również instytucje pozabankowe dla osób zadłużonych, z komornikiem na karku. Wiele firm, jednak traktuje nazwę tej pożyczki, jako marketingową reklamę, jednak nie należy się negatywnie nastawiać, gdyż na rynku finansowym, ciągle istnieją pożyczkodawcy, którzy dają możliwości otrzymania takiej pożyczki. Proces uzyskania pożyczki nie odbiega specjalnie od zwykłych pożyczek internetowych. Oferty sięgają nawet do 25 tysięcy złotych dla osób z zajęciem komorniczym. Dotyczy to także sytuacji, kiedy klient posiada negatywną historię w bazach informacji kredytowej BIK, KRD, ERIF, czy innych. Należy zwrócić uwagę, im mniejsze zadłużenie tym prawdopodobieństwo otrzymania pomocy finansowej jest większe.

Jak to działa? Czyli dwa sposoby, aby otrzymać pożyczkę z komornikiem

Wszyscy zadają sobie pytanie jak to jest w ogóle możliwe, aby otrzymać pożyczkę z komornikiem? Po pierwsze nawet dla instytucji pozabankowej taki klient jest niewiarygodny, a spłacenie przez niego zaciągniętej kwoty jest mało prawdopodobne. Jest to prawda, natomiast firmy pożyczkowe, co należy jasno podkreślić – dokonują dodatkowej bardzo rzetelnej weryfikacji i zabezpieczenia i do udzielenia takiej pożyczki będzie potrzebny poręczyciel, lub zastaw nieruchomości, jak też ruchomości.

Posiadanie żyranta

Poręczyciel jest to osoba, dzięki której pożyczkodawca ma dodatkowe zabezpieczenie, dzięki której osoba ubiegająca się o pożyczkę będzie mogła raz na dobre pozbyć się zadłużenia komorniczego. Gwarant umożliwi spłatę pożyczki, w ramach kolejnych problemów w terminowych spłatach pożyczki podjętych przed kredytobiorcę. Osoba ta będzie ponosić pełną odpowiedzialność za zobowiązania dłużnika wobec wierzyciela.

Zastaw nieruchomości, lub ruchomości

Drugą opcją jest udzielenie pożyczki pod zastaw, może to być własnościowa nieruchomość, czy samochód. Instytucje finansowe respektują fakt, iż egzekucja komornicza w przypadku potencjalnego pożyczkobiorcy jest wynikiem życiowego i finansowego zakrętu. Jednak zdajają sobie sprawę, że dana osoba w momencie starania się o pozyskanie pomocy finansowej posiada możliwość spłaty miesięcznych rat i jest wstanie wykazać zdolność kredytową, i zabezpieczyć odpowiednio pożyczkę zastawem.

Pożyczka z komornikiem – warunki

Pożyczka z komornikiem to ciekawa propozycja firm pozabankowych, w celu rozwiązania różnych problemów związanych z zadłużeniami. Przede wszystkim ze względu na niewysoki koszt udzielanej pożyczki, jak również na niewygórowane warunki.

Umowę pożyczki może zawrzeć osoba pełnoletnia, zamieszkująca na terytorium Polski, w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu. Nie może to być jednak osoba znajdująca się w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki załatwiane są zdalnie, przy złożeniu wniosku drogą elektroniczną. Dodatkowa weryfikacja odbywa się za pośrednictwem dodatkowych rozmów telefonicznych, zarówno z pożyczkobiorcą jak również z gwarantem pożyczki.

 MENOKWOTACZAS 
Chwilowkomat
Pożyczka do 5000 zł
500 – 5 000 zł7 – 30 dniWNIOSEK
POLOzyczka
Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo
100 - 5000 zł1 - 30 dniWNIOSEK
Łatwy Kredyt
Pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo
100 – 3 000 zł15 – 30 dniWNIOSEK
Hapi Pożyczki
Maksymalna pożyczka do 15000 zł
800 – 15 000 zł3 – 36 miesięcyWNIOSEK
Tani Kredyt
Pierwsza pożyczka do 2100 zł za darmo
200 – 5 000 zł5 – 30 dniWNIOSEK
Miloan
Maksymalna pożyczka do 4000 zł
100 – 4 000 zł1 – 30 dniWNIOSEK
MoneydoNow -Kreditech Polska
Maksymalna pożyczka do 10 000 zł
1 500 – 10 000 zł6 – 24 miesięcyWNIOSEK

Szczegółowy koszt pożyczki jest dostępny dla Klienta na stronie internetowej danej firmy. Po wprowadzeniu ubiegającej się kwoty wraz z okresem spłaty. Większość pożyczek jest wypłacana na konto gwaranta. Nie na konto pożyczkobiorcy w maksymalnie w przeciągu 48 godzin. Zdarzają się sytuacje, że proces przyznania pożyczki może się wydłużyć, jeżeli wniosek został złożony w trakcie weekendu lub firma pożyczkowa ma problem w skontaktowaniu się z pożyczkobiorcą, jak też gwarantem. Należy pamiętać, że wymagane dokumenty – dowód osobisty, czy wyciąg z konta bankowego, należy dostarczyć natychmiastowo, gdyż ich brak również może się przyczynić do opóźnienia decyzji.

Podsumowując, problemy kredytobiorcy związane z komornikiem wymaga przez firmy finansowe dodatkowych zabezpieczeń. Wysokość kredytu jest ustalana indywidualnie, co zwiększa szanse na otrzymanie pomocy finansowej. Należy jednak pamiętać, że kolejne zadłużenie może przynieść korzystne efekty, pod warunkiem, że przyznana pożyczka zostanie wykorzystana do zamierzonego celu – spłaty komornika.

Szybka pożyczka online przez internetPożyczki prywatnePożyczki pozabankowe
Pożyczki bez zdolności kredytowejPożyczki na ratyPożyczki dla zadłużonych
Pożyczka z komornikiemPożyczka bez zaświadczeńPożyczka bez KRD
Osobiste pożyczki bez bazChwilówka bez BIKKredyt dla młodych
Pożyczka społecznościowaPożyczka od 18 lat